Kachel keramika

Medienos rūšys naudojamos kūrenimui

Austrijos miškų sąjunga atliko tyrimus su skirtingomis medienos rūšimis, kurių metu nustatė, kiek šilumos išskiria

kiekviena medienos rūšis esant vienodam medienos drėgnumui. Skirtumas tarp mažiausios ir didžiausios šiluminės vertės medienos siekė apie 50 proc.

Šilumos poreikio apskaičiavimas

Daugeliui kyla klausimas kaip palyginti alternatyvių šildymo šaltinių kainas, nes ne tik benzino ir dyzelino kainos degalinėse kyla, tačiau ir mokesčiai susiję su namo ar buto aptarnavimu kyla labia greitai ir nepagrįstai. Todėl žmonės ieško alternatyvių šildymo šildymo šaltinių. Vienas iš būdų – koklinės krosnies įrengimas.

Toliau pateikiami duomenys yra vidutiniai, tačiau į šią imtį patenka daugiau kaip 80 proc. nuosavų namų. Žinoma, negalite lyginti šių duomenų 1:1, nes konkrečiam namui turi būti apskaičiuotas tikslus energijos poreikis, įvertintas pasirinktas šildymo šaltinis.

Krosnių ir židinių tipai

Koklinių krosnių pasaulis labai platus. Ne tik dėl praktiškai neribotų koklių apdailos galimybių, bet ir medžiagų, naudojamų statant krosnis. Koklinė krosnis dažniausiai statoma pagal indivdualius kliento pageidavimus. Žemiau pateikiame keletą pagrindinių krosnių ir židinių tipų.

Susisiekite su mumis

UAB Kachel keramika

J. Borutos g. 23, Rokai

+370 605 57302

sales@kachelkeramika.lt

www.kachelkeramika.lt

© 2018 UAB "Kachel keramika"